2 парчиња 5D Јаглерод Влакна Винил Decal Пред Фендер Воздухот се Пропустливи Намали За Мини Купер R56 Страна Scuttles Налепници Автомобил Стил Додатоци
Новак - 48 %

2 парчиња 5D Јаглерод Влакна Винил Decal Пред Фендер Воздухот се Пропустливи Намали За Мини Купер R56 Страна Scuttles Налепници

Достапно за нарачка
DEN 1871.52
DEN 973.00
Достапност:

Дербито се погледне за патот : додадете карактеристична допир на вашето возило со ова специјално прилагодени сет на decals. Со високи перформанси полимер-стабилизиран материјал е исчезнат-отпорни, стабилна температура и автомобилот на миење-доказ. (Ние препорачуваме на decals опремени со стручни лица.) Објектот Fitment : Одговара за BMW MINI COOPER R56 2014 на Ставка Опис : Направен од Врвен Квалитет 5 D Јаглерод Влакна Винил Decal
Боја : црна
Стил : 4 стил да се избере. Answer : ___________________________ Note : Амблем е без каква боја на позадината, Па автомобили во црна боја е на ред. Intallation Совет : Водоотпорен винил материјал.Поддржани со себе лепило за лесна и ре-позиционирање.Лесно се отстранува без да остават леплива остатоци
Проверете ја инсталацијата метод во следните слики. Може да биде инсталиран со помош на пример, перење на садови за течни или налепница промовирани течност. И може да биде силна sticked на површината со помош на топлина пиштол или полесни. Бидете сигурни дека appication област е чиста и сува доволно пред instalaltion. И ако не сте сигурни во инсталирање со себе. професионални beautyshop е препорачливо. Пакетот Вклучува :
2 Парчиња Фендер Налепници

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Поставен На Коњ
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Модел:
ОЕМ
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
категорија:
Налепници
is_customized:
Yes
дизајн:
зборови
Материјал Тип:
5D јаглерод влакна Винил

Избор на клиент