NAVINA око влошки Eyelash продолжување Око Печ 10 пара една кутија Под Око Влошки EyelashTape Eyelash Продолжување Садење eyelash
Новак - 50 %

NAVINA око влошки Eyelash продолжување Око Печ 10 пара една кутија Под Око Влошки EyelashTape Eyelash Продолжување Садење eyelash

Достапно за нарачка
DEN 229.44
DEN 115.00
Достапност:

Материјал : Не-плетени Големина : Околу 7.5 cm*3cm Користат За : Eyelash лепило Може да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming, Eyelash Нијансирање или само го користите за да се намали темно круг, око подпухналост ги Користат овие лента по пониски удари со камшик или да се лента fluttering eyelids пред eyelash продолжување на апликација за Погоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот. Погоден за професионална употреба и лична употреба Пакетот Вклучува : 10pair/многу Eyelash Продолжување Око Печ

За производот

Должина:
Mix
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Други Лажни Трепки
Количина:
10 пара по компјутери
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Лажни Трепки Стил:
Други
Број На Модел На:
Navina 021
Бренд Име:
navina
Големина:
10 pairs

Избор на клиент