10Pcs Злато Позлатен Теренот 1.27 mm 1x50 Pin 50 Pin Еден Ред Машки Pin Насловна Лента Права Игла Конектор

10Pcs Злато Позлатен Теренот 1.27 mm 1x50 Pin 50 Pin Еден Ред Машки Pin Насловна Лента Права Игла Конектор

Достапно за нарачка
DEN 104.64
Достапност:


За Плаќање : Ние acceppt : Visa,Mastercard,Зачувам |Потврди Адреса со име и презиме| Ние брод на Aliexpress адреса на САМО.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. За Превозот : Ние брод во рок од 3 дена по уплатата. Ние брод во светот со Кина пост,Хонгконг Пост,EMS,DHL,UPS-от,Fed EX,E-Пакет и така натаму. Ние сме во состојба да ја контролира времето за испорака, бидејќи тоа е обработена од страна на Трети лица услуга,но ако пратката е да не пристигнат во рамките на очекуваното време,ве Молиме контактирајте со нас,ние ќе им помогне да ги пратите тоа и да ви даде задоволни одговор. За Повратни информации : Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги,ве Молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 ѕвезди на преглед. Ако не сте задоволни,ве молиме контактирајте со нас пред да ја напуштат повратни информации,ви благодариме! Додадете нас : Ако ви се допаѓа нашата продавница,може да се задржи во умот нашата онлајн продавница :
За да најдете ни лесно следниот пат, Можете да
Со Почит + имајте пријатен шопинг искуство! Ние сме во потрага напред кон обезбедување на вас со најдобрите купување искуство во нашата продавница на Ali Express!

За производот

Бренд Име:
HPJF
Број На Модел На:
1.27 1*50P

Избор на клиент