Висок Квалитет на Млазницата Спреј инјектор млазницата дизел млазницата CDLLA155S529 DLLA155S529 ZCK155S529

Висок Квалитет на Млазницата Спреј инјектор млазницата дизел млазницата CDLLA155S529 DLLA155S529 ZCK155S529

Достапно за нарачка
DEN 172.80
Достапност:


Добредојдовте на нашата продавница и се надеваме дека ќе имаат пријатно шопинг искуство тука.
Мисија & Цел
1.Нула Дефект Квалитет,Нула Клиент Жалби
2.Да се биде најдобар професионална снабдувач во линија на дизел мотор делови.
Начин На Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање(Кредитни картички, Western Union, Банкарски Трансфер, Moneybookers, итн.) предвидено од страна Ali Express Зачувам само.
Превозот Услови
(1) Ние поддршка на пратката од DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, EMS, итн.
(2) Предметите ќе биде само превезува по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
(3) Заради безбедносни причини, ние само брод налози за испорака адресата што сте регистрирани на Ali Express. Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за Ali Express е точно.
(4) За клиенти од Русија или некои Источна Европа земјата, ве молиме изберете ЕМС или други соодветни Изразат кои се лесни за царинење.
(5) Купувачот сноси увозни давачки наметнати од страна на царината во вашата земја.
Повратни информации
Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние ќе работиме заедно за да ги разреши евентуалните спорови. Ви благодариме за вашата поддршка.
Повратни информации
1. Тоа ќе биде прифатена, ако може да се потврди испорака и да ја напуштат повратни информации за Ali Express откако ќе добиете предмети.
2. Ако сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации со 5 stars.jpg
3. Вашето задоволство е наш врвен приоритет,ве молиме да ги споделите со нас, ако не сте задоволни со било кој од нашите производи и услуги пред да замине повратни информации.Ние сме подготвени да се најде спогодбено решение за вас.
4. Ако имате било какви посебни барање,ве молиме контактирајте со нас. Ви благодариме за вашата поддршка.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Како е квалитетот на вашиот Делфи контрола вентил?
Re : Нашата фабрика се занимава со високо-технолошки дизел мотор делови. Изгледот и квалитетот на нашите производи имаат постигнато меѓународната напредно ниво. Имаме напредна технологија и за управување со системот за да се осигура дека секој производ ги исполнува високи стандарди. Имаме воспоставено долгогодишна соработка со повеќе клиенти, и не се receiced каква било поплака.
2.што е со рок на плаќање?
Re : Можеме да го прифатиме T/T,Wester Union,Money Gram.
3.Како и за време на испорака?
Re : во Рок од 2-7 дена по receiced плаќање,според квантитетот.
4.Колку е товар полнење?
Re : товарни полнење зависи од изразат како што TNT,DHL,UPS-от,Fedex,EMS.
Одржување И Користење
1.Пред користење на производите, ве молиме исчистете ги двапати во чист бензин или дизел.
2.Прецизни спарени делови се распоредуваат во парови и не може да бидат разменети.
3.Стоката не може да биде гол во воздухот долго време, после пакетот отстранети.
Опрема екранот
Тест на производот
Производ екранот
Магацин агол

За производот

Бренд Име:
DEFUTE
За Возило Брендови/Модел:
Isuzu
Автомобил Производител:
Заменлив

Избор на клиент