6pcsCreative Мода Нови Apple Светларникот Лак Убава Накит Кутија Бутик Подароци Кутија за Пакување Накит Кутија Свадба Кутија
Новак - 20 %

6pcsCreative Мода Нови Apple Светларникот Лак Убава Накит Кутија Бутик Подароци Кутија за Пакување Накит Кутија Свадба Кутија

Достапно за нарачка
DEN 1759.68
DEN 1408.00
Достапност:

6pcs Creative Мода Нови Apple Светларникот Лак Убава Накит Кутија Бутик Подароци Кутија за Пакување Накит Кутија Свадба Кутија Опис Големина : 11x11x8cm Боја : Multicolor Материјал : Хартија Објект Количина : 6pcs/многу Забелешки : ве молиме проверете ја големината пред да ја купите , ве молиме да не слика со себе и јасно види на опис,може да се избегне проблеми . јас не сакате да ја видите лоши коментари (за големината)итн. ако имате било какви прашања , ве молиме контактирајте со нас ,ви благодариме!
За Превозот
1. Повеќето од нашите пакети кои се испраќаат по пошта ВОЗДУХ MAIL во рок од 2 до 5 дена откако ќе добиеме вашата уплата. 2. Во нормално ние ќе ја испрати на пратката од страна на E-пакет на САД,тоа ќе потрае околу 7-20days за изведување. 3. Кина Пост Воздухопловната Пратката нормално зема во 15-90 работни дена да пристигнат. Точно испорака дена да варира во зависност од различни земји. Понекогаш потрае малку подолго , Поради Локалните испраќање или други причини.Тоа може да оди повеќе од 20 дена ,ви благодариме за вашето разбирање. 4. Понекогаш и ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL ИЛИ FEDEX за слободен за некои земји, ако цел е над 100(Ако пратката е голем волумен ,ние не може да се направи ) ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме ! За Продажба-Услуга
Повратни информации ви Благодариме за пребарување и среќен шопинг! H ave добар ден! 6pcs Creative Мода Нови Apple Светларникот Лак Убава Накит Кутија Бутик Подароци Кутија за Пакување Накит Кутија Свадба Кутија

За производот

Број на Компјутери:
6Pcs
Повод:
Роденден,Забава,Куќа се Движи,Свадба,Децата Ден,Свадба & Ангажман
Шема:
Цвет,Решетки,Точка
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
H014
боја:
Розова ,Bule, Црвена, Топла Розова,Жолта
Големина:
11x11x8cm
materail:
Хартија
tyle:
Хартија Подарок Кутии За Свадба , Хартија Подарок Кутии Шарени Хартија
Употреба:
Хартија Складирање Кутија Организатор
ОДГОВАРА ЗА:
Хартија Подарок Кутија За Кинеската Нова Година
Моден:
Подарок Кутии За Накит , Jewellry Подарок Кутии
Повод:
Хартија Подароци Кутија За Пакување
користат за:
Пакување Boxses Хартија , Пакување, Кутии За Подароци
Употреба:
Подарок Кутии За Колачи ,Подарок Кутии За НАКИТ Многу

Избор на клиент