5 Бои, Меки Силиконски Пливање Постави Водоотпорен Носот Клип + Уво Plug Earplug Корисни
Новак - 49 %

5 Бои, Меки Силиконски Пливање Постави Водоотпорен Носот Клип + Уво Plug Earplug Корисни

Достапно за нарачка
DEN 144.00
DEN 73.00
Достапност:


5 Бои, Меки Силиконски Пливање Постави Водоотпорен Носот Клип + Уво Plug Earplug Корисни
Кутија димензии : 7.5 x 5 x 2cm (L x W x D)
Носот клип големина : 4 x 2.7 cm (L x W)
Уво должина : 3cm
Тежина : 0.018 kg
Погоден повод : пливање против otitis media уво приклучоци
Пакет : 1 x Водоотпорен Носот Клип + Уво Приклучок
Плаќање :
Ние прифаќаме различни плаќања :
1.ЗАЧУВАМ/2.ВИЗА/3.Mastercard/4.WESTERN UNION/5.Money Bookers/6.Маестро
7.САМОСТОЈНА/8.Carta Si/9.Carte Bleue/10.Poster Pay/11.Sistema 4 B/12.EURO6000
13.БАНКАРСКИ Трансфер/14.Qiwi паричник
Ако не знаете како да се плати, ве молиме кликнете на линкот подолу :
http : //help.aliexpress.com/payment_method.html
Меѓународни Купувачи – ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка или превозот цена
цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Враќање&наплата :
1).Не им се допаѓаат/несоодветни : Купувачите треба да го плати превозот надомест.
2). Менување на стил/боја : Купувачите треба да го плати превозот надомест.
3). Испраќање на погрешен точка или боја : Обврска на Продавачот
4). Квалитетот проблем : Обврска на Продавачот
Испорака :
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Faceback :
Нашата благодарност & благодарност оди кон ВАС, како наш важен клиент, за вашата поддршка и купување на нашите производи во нашата продавница.
Ве молиме да ни остави позитивни коментари и повратни информации за нашата професионална услуга и врвен квалитет на нашите производи, што е од огромна важност за да се изгради развојот на нашата Продавница Ѕвезда Ниво и углед. Ако имате било какви не и се допаѓа или спорови во текот на нашите услуги или производи во некои аспекти, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе настојуваме да ги решат ПОБРЗО да ги задоволат вашите потреби.
Ве молиме запомнете да ни остави доказ со вашите позитивни коментари во нашата продавница или пост нашата продавница линк на било која од вашите СНС платформи како facebook.com, pinterest.com слично, ние ќе ви ветувам дека ќе ви понуди задоволување ПОПУСТИ на следниот пат кога ќе купите нашите производи или дури и БЕСПЛАТНО за вас како награда.
Ако имате повеќе слободно време, повелете и уживајте во нашите производи на www.youtube.com,www.facebook.com,

За производот

Број На Модел На:
ОН-S05
is_customized:
YES

Избор на клиент