Автомобил на ретровизорот Налепница Авто Огледало Rain Shield Сенка Покрие Заштитник Guard За Chevrolet Cruze Карбонски Влакна Налепници 2 парчиња
Новак - 10 %

Автомобил на ретровизорот Налепница Авто Огледало Rain Shield Сенка Покрие Заштитник Guard За Chevrolet Cruze Карбонски Влакна

Достапно за нарачка
DEN 138.24
DEN 124.00
Достапност:


Автомобил На Ретровизорот Налепница Авто Огледало Rain Shield Сенка Покрие Заштитник Guard За Chevrolet Cruze Карбонски Влакна Налепници
Опис :
[Име на производ] Автомобил Налепница
[применливи автомобил] За Chevrolet Cruze
[Материјал] Карбонски Влакна
[боја] Црна
[Пакет] 1 Set
Инсталација Забелешки :
1. Подготвени алатки (scraper, крпи, за полевање може да се)
2. Calibrating овој автомобил налепница
3. Се превртуваат и полека солза поддршка хартија
4.прска вода на задната страна на возилото налепница и инсталација позиција
5. Автомобил налепници поставено, се прилагоди на агол
6. Обработка на рамни (не-кинење)
7. Вишокот на вода се исуши, не се фаќа
8. Употреба на фен за да се загрее на лента малку,тоа ќе биде подобро.
9.Само два дена по инсталацијата, автомобилот може да се мијат .
Ве молиме ни e-mail пред да замине негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да се реши ова прашање.
Вашето задоволство е нашиот прв приоритет. Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Име На Модел:
30310
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Бренд Име:
MyHung
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
категорија:
Карбонски Влакна

Избор на клиент