Симулација жолта добиток полиетилен&furs добиток модел смешно подарок за 24*10СМ
Новак - 47 %

Симулација жолта добиток полиетилен&furs добиток модел смешно подарок за 24*10СМ

Достапно за нарачка
DEN 2160.00
DEN 1145.00
Достапност:


Прво,ви благодариме за вашата посета на нашата продавница , мора да биде неверојатно ако се дружите во нашата продавница.
имаме многу различни серии на кадифен играчки,животински модели играчки , и ние мора да понуди најдобра цена и со најдобар квалитет.
опис :
Симулација на добиток
Спецификација на производот : Долго 24 CM, висока 10 CM
520787293495

За производот

Тема:
Животните
Стил:
Вештачки
Материјал:
Пластични

Избор на клиент