XH-M350 Замените Батеријата Префрлување Модул Висока Енергија Автоматски Прекинувач Прецизни 12V 150W акумулатор Итни Switch Модул
Новак - 5 %

XH-M350 Замените Батеријата Префрлување Модул Висока Енергија Автоматски Прекинувач Прецизни 12V 150W акумулатор Итни Switch

Достапно за нарачка
DEN 231.84
DEN 220.00
Достапност:


1. Опис :
Овој модул е за складирање на батеријата итни switch.
Тоа усвојува високо квалитетни индустриски реле и ефикасна контрола тековната можат да стигнат до 12 A. Во контрола на 12 V, власта може да стигне до 150 W. Тоа е широко се користат во инкубатори, компјутери, мрежи и така натаму.
2. Параметри :
Нема.
Параметар
Вредност
1
Име на производ
Акумулатор итни switch модул
2
Модел
XH-M350
3
Контрола на напон
DC12 V
4
Контрола тековна
12 A
5
Поддршка моќ
150 W
6
Големина
54*26.6 mm

За производот

Бренд Име:
IS
Број На Модел На:
Акумулатор итни switch модул
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
Никој
Напон:
DC12V
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Моќ Дисипација:
Никој
контрола тековна:
12A
Поддршка моќ:
150w
Големина:
54*26.6mm

Избор на клиент