1Meter Злато Слон Жакард Brocade Ткаенини За Облека Полиестер Материјал за Шиење Жените Облека Комбинација Diy 154CM Широк
Новак - 5 %

1Meter Злато Слон Жакард Brocade Ткаенини За Облека Полиестер Материјал за Шиење Жените Облека Комбинација Diy 154CM Широк

Достапно за нарачка
DEN 1190.40
DEN 1131.00
Достапност:

метар метар метар метар метар метар метар метар
Материјал : полиестер жакард ткаенини
Боја : како на сликата шоу
Ширина : за 154cm 60.6" целосна ширина
Тежина : околу 350g/m
Еден многу : 1meter
доколку купите повеќе метри ,тоа е countines tks
Производство Детали
подолу е слика само на референтни tks
подолу е слика само на референтни tks
подолу е слика само на референтни tks

За производот

Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Металик Ткаенина
Ширина:
154cm
Стил:
Жакард
Тип:
brocade ткаенина
Шема:
Предиво Обоена
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
100% Полиестер

Избор на клиент