Жените Вистинска Кожа Oxfords Мода Круг Пети Чипка Рамен Оксфорд Чевли За Жени Гроздобер Кравја Кожа Англија Жените Oxfords
Новак - 49 %

Жените Вистинска Кожа Oxfords Мода Круг Пети Чипка Рамен Оксфорд Чевли За Жени Гроздобер Кравја Кожа Англија Жените Oxfords

Достапно за нарачка
DEN 2042.40
DEN 1042.00
Достапност:


Жените Вистинска Кожа Oxfords Мода Круг Пети Чипка Рамен Оксфорд Чевли За Жени Гроздобер Кравја Кожа Англија Жените Oxfords
Повратни информации Доколку не Сте Задоволни Со Нашите производи,ве Молиме да Ни Остават ПОЗИТИВЕН Фидбек.Ако Не Сте Задоволни Со Нашиот Производ,Негативна Повратна информација Ќе не Прават Ништо, ве Молиме Контактирајте со нас,Ние Ќе Ви Помогнат да се Реши Проблемот. Ако Ви Даде Екран Шут На Оставајќи Пет Ѕвездички Повратни Информации,Ние Може Да Испрати Подарок За Изненадување.

За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Станови
Одделот За Името:
Возрасни
Обвивка Материјал:
PU
Број На Модел На:
ЖЕНИТЕ OXFORDS BK160731-7
Бренд Име:
Д Најт
Моден Елемент:
Рим
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
Вистинска Кожа
Повод:
Повик
Insole Материјал:
PU
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Чипка-Up
Пети Форма:
Круг Пети
Outsole Материјал:
Гума
Станови Тип:
Oxfords
Сезоната:
Пролет/Есен
Горниот Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа

Избор на клиент