BQ M4.5 М5.0 Симпатична Цртан филм Убава Мачка Девојка Паричникот Рака Кожа Флип Fundas Случај За BQ Aquaris M4.5 М 4.5 / М5.0 M5 M 5.0 Маска
Новак - 11 %

BQ M4.5 М5.0 Симпатична Цртан филм Убава Мачка Девојка Паричникот Рака Кожа Флип Fundas Случај За BQ Aquaris M4.5 М 4.5 / М5.0

Достапно за нарачка
DEN 234.24
DEN 208.00
Достапност:


BQ M4.5 М5 Симпатична Цртан филм Убава Мачка Девојка Паричникот Рака Кожа Флип Fundas Случај За BQ Aquaris M4.5 М 4.5 Пат М5.0 M5 M 5.0 Маска
Карактеристики : - 100% Сосема Нов и Висок квалитет Симпатична Цртан филм Паричникот Флип Случај Задниот Поклопец. - Уникатен дизајн овозможува лесен пристап до сите копчиња, контроли и пристаништа, без да се отстрани случај - се Обезбедува заштита од гребење, испакнатините, нечистотија, маст, и отпечатоци од прсти. - Лесен за употреба, мала тежина, Домот изградба и крои - Совршено одговара на вашиот мобилен телефон, флип стил, лесно да се отстрани и да го инсталирате. - Мешани цел купи 2 парчиња или Повеќе можете да добиете попуст од 5%. - Ако сакате следење на број за да го провери редоследот на web, треба да додадете со 1,5 ДОЛАРИ , ве молиме оставете порака , јас ќе го промени цена за вас и shiped тоа со следење на број .

За производот

Материјал:
За BQ M 4 5, За BQ M 5 0
Пакет:
Случај & Рака
Бренд Име:
Wekays
Функција:
Потпирачот
Тип:
Паричникот Случај
Мало Пакет:
No
Големина:
Different Model Different Size
Компатибилен Бренд:
BQ
Одговара Модел На Телефон:
За BQ Aquaris M4.5 М5.0 / М 4.5 М5
Материјал:
кожа стп
Стил:
Моден Најновите Симпатична Цртан Филм Убава Мачка Девојка Обрасци
категорија:
Мобилен Телефон Додатоци
Тип:
Задниот Поклопец Назад На Кожата Случај Покривајте Телефонот Торба Fundas Copue Capa
feature1:
За Мажи Жени Девојка Момче Кожен Паричник Флип Случај Маска
feature2:
Fundas Coque Capa За BQ Aquaris M4.5 М5.0 / М 4.5 Пат М5.0
Feature3:
За BQ Aquaris M4.5 М5.0 / М 4.5 М 5.0 Кожен Паричник Флип Случај
Feature4:
За BQ Aquaris M4.5 М5.0 / М 4.5 М 5.0 Паметен Телефон Додатоци
feature5:
Симпатична Цртан филм Покрие Случај За BQ Aquaris M4.5 М5.0 / М 4.5 М 5.0

Избор на клиент