U7 Нови Тренди Ѓердан Поставите Мажите Накит трговија на Големо Златна Боја 3ММ Ширина Пченица Синџир Ѓердан Хривнија Накит Сетови S834
Новак - 50 %

U7 Нови Тренди Ѓердан Поставите Мажите Накит трговија на Големо Златна Боја 3ММ Ширина Пченица Синџир Ѓердан Хривнија Накит Сетови

Достапно за нарачка
DEN 527.04
DEN 264.00
Достапност:


Ако сакате да купите друга големина на појавување на jewlery ,ве молиме кликнете на следните слики : U7 Нови Тренди Ѓердан Поставите Мажите Накит трговија на Големо 18 K Вистински Злато Позлатен 3ММ Ширина Пченица Синџир Ѓердан Хривнија Накит Сетови S834
Накит Сетови Ѓердан Поставите Пченица Синџир

За производот

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Партија
Бренд Име:
U7
Накит Сетови Тип:
ѓердан/хривнија
Обликотшема:
Круг
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
1 Ѓердан ,1 Хривнија
Стил:
Тренди
Пол:
Мажи
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
S834
Класа:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
мажите накит:
ѓердан сет
Функција:
Пченица Синџир
База Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
синџир ширина:
3ММ(0.1 инчи)
Должина На Ѓердан :
46cm/55cm/66cm/71cm/76cm
Должина На Хривнија:
21cm
Без Никел:
Yes
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок

Избор на клиент