Ѕидот Decals Делфин Риба Наутички Decal Бања Винил Налепница Бебе Соба Оркестарот Б-24
Новак - 20 %

Ѕидот Decals Делфин Риба Наутички Decal Бања Винил Налепница Бебе Соба Оркестарот Б-24

Достапно за нарачка
DEN 419.52
DEN 336.00
Достапност:


12106 Можеби и вие исто така, сакаат
Добредојдовте На Нашата Продавница
Заврши Големина На :
M : 42x41cm/L : 57x56cm
Материјал : Винил Ѕид Налепница
Се Прилагодите Боја :
Ако сакате други бои, ве молиме изберете од боја маса и ни остави боја или боја на број. На пример : 2#
Се Прилагодите Големина На :
Ако ви треба други големина, ве молиме ни e-mail, ние ќе ви го персонализирате линк .
Пакет :
1x Sticker,1x Трансфер филм,1xinstruction за употреба.
Лесен за користење :
1 : Изберете мазна, чиста и сува површина.
2 : Излупете ја налепницата од лист, еден по еден.
3 : Положба на лепило на авионот површина без притискање нив, така што тоа ви овозможува можноста да ги повлечат и да ја наместите повторно.
4 : Ако резултатот е задоволителен за вас, да се држиме цврсто до површината притискање на воздушни меури нанадвор.

За производот

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Кафе, Темноцрвена, Морнарско Сина, Светло Зелена, Темно Сива боја, Небото Сино, Виолетова, Портокалова, ДРУГА БОЈА
Големина:
42x41cm, 57x56cm
Бренд Име:
ROWNOCEAN
Стил:
Модерна
Класификација:
Мебел Налепници,За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,За Фрижидер,За Кабинетот Шпоретот
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Број На Модел На:
ѕидот налепница
Материјал:
ПВЦ
Тема:
Цртан филм
Сценарија:
Стакло/Бања
Censor Кодот:
Б-24
боја:
Може да се прилагоди
Од:
Yiwu Град
Is_customized:
Yes
Карактеристики:
Заштита на животната средина, водоотпорен, отстранлив
Материјал:
Винил Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид,За Плочка,Прозорец Налепници,Мебел Налепница
Заврши Големина M:
42x41cm
Заврши Големина L:
57x56cm

Избор на клиент