Бесплатен Превозот Шупливи вратило лизга прстен дупка со Дијаметар од 25.4 mm 6 12 18 Канали 10A Лизга Прстенот со Дијаметар 86mm SRT025 Лизга Прстен

Бесплатен Превозот Шупливи вратило лизга прстен дупка со Дијаметар од 25.4 mm 6 12 18 Канали 10A Лизга Прстенот со Дијаметар

Достапно за нарачка
DEN 3407.52
Достапност:


Бесплатен Превозот Шупливи вратило лизга прстен дупка со Дијаметар од 25.4 mm 6 12 18 Канали 10 A Лизга Прстенот со Дијаметар 86mm SRT025 Лизга Прстен
Дупка со дијаметар : 25.4 mm
Outdiameter : 86mm
SRT025 Стандард Шупливи Вратило Лизга прстен
Може да се користи за Автоматизација опрема, работни плочата,Камера Gimbal PTZ,роботи итн
ВРТЕЖИ ВО МИНУТА : MAX.800 RPM
Канал : 6-12 Канали(Изборен)
Номинална напон : 380 VAC/DC
Моменталната Оценка : 10 A/Канал
Работна температура : -20 - 60 C степен
Контакт Материјал : златен/golden
Кабел : AWG16
Должина на кабел : 300мм за секоја страна
Compressive strength : >=500 [email protected] Hz
Изолација отпор : 1000m Ohm/500 VDC
Заштита класа : IP53
Работен век : >=5000,000 револуции(до средина и брзина)
Пакетот вклучува :
1 x Лизга прстен

За производот

боја:
6 Канали, 12 Канали, 18 Канали
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Материјал:
Други

Избор на клиент