Нови Пристигнување Блек Метал Возен Машина Случај за 70 ММ Трудови Рака Ролери Тутунскиот Производител.
Новак - 10 %

Нови Пристигнување Блек Метал Возен Машина Случај за 70 ММ Трудови Рака Ролери Тутунскиот Производител.

Достапно за нарачка
DEN 311.52
DEN 280.00
Достапност:


Возен Машина Случај
-За 70mm Возен Хартија
Карактеристики :
Материјал : Метал
Lenght : 88mm
Широк : 76mm
Висина : 20mm
Тежина : Околу 104g
Се користи За 70mm Возен Хартија
Пакетот Вклучува :
1 X Возен Машина Случај
ДА!
Ние не се продаваат на Големо!
Доколку сте Продавач / Веледрогеријата / Аукција продавачот
и сакате да ја продаде истата голема производи што ние го правиме,
аплицирајте веднаш за Слободен членство на нашата Големо Сметка денес!

За производот

Бренд Име:
HORNET
Обликот:
Подарок кутија
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
ROL9
Бродови Од:
Кина

Избор на клиент