Forsining Спорт Трки Скелетна Серија Од Нерѓосувачки Челик Црна Златен Dial Врвот Бренд На Луксузни Часовници Мажите Автоматски Се Види На Часовникот Мажи

Forsining Спорт Трки Скелетна Серија Од Нерѓосувачки Челик Црна Златен Dial Врвот Бренд На Луксузни Часовници Мажите Автоматски

Достапно за нарачка
DEN 959.52
Достапност:


Купувачи Се Покаже
Опис : - не ' Рѓосувачки челик види случај и да се види бендот ја прави види повеќе издржливи. - Скелет dial дизајн открива вашиот модерен точка на гледање. - 3 ATM отпорност на вода одговара на вашата дневна потреба. - Автоматско ликвидација механичко движење ви овозможува да носат се види во секое време. - Бојата не може да се појави како точно како во реалниот живот поради варијации помеѓу компјутерски монитори и nacked боја на очите разлика. Спецификација (приближно) : - Дијаметар : 45mm (1.77") - Дебелина : 15mm (0.43") - Должина на watch бенд : 19.0 cm (7.5") - Бенд ширина : 24mm (0.94") - Движење : Механичко - Види бенд : не ' Рѓосувачки челик - Види случај : Нерѓосувачки челик отпорен на Вода : 3 БАНКОМАТ, не се погодни за пливање, туш. Пакетот вклучува : - 1 x Механички watch - 1 x GMT Картон Подарок Кутија Потсетување : 1. Ве молиме кора сите филмови исклучен пред да го носи. 2. Ве молиме чувајте го види подалеку од магнети за да се избегнат одлуки види престане да работи. 3. Ве молиме правец до види пред секоја употреба.

За производот

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
FORSINING
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Виткање Затворач со Безбедноста
Случај Дебелина:
15mm
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Функција:
Никој
Број На Модел На:
GMT101-4
Dial Прозорец Материјал Тип:
Hardlex
Стил:
Луксуз
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Бендот Должина:
19.0 cm
Бендот Ширина:
24mm
Dial Дијаметар:
45mm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажи

Избор на клиент