20mm/25мм/30мм/40mm/50mm Дебели Обичен Ткаат Памук Webbing Лента Торба Ремени Појас Прашка Ткаенина Рака 2 Метар Бесплатен превозот
Новак - 15 %

20mm/25мм/30мм/40mm/50mm Дебели Обичен Ткаат Памук Webbing Лента Торба Ремени Појас Прашка Ткаенина Рака 2 Метар Бесплатен превозот

Достапно за нарачка
DEN 287.52
DEN 244.00
Достапност:


Памук Webbing Лента Торба Ремени Појас Прашка
Оваа лента е за поправка или правење slings или каиши за различни намени.за Торба Ремени, Спојувалка за Правење, Воени игри, како што се airsoft. Можете да ги користите за поправка на АК пушки slings. Тоа е во НОВА Поранешна состојба, доаѓа од свежо акции. Ова е одличен објект за вашата колекција, или за користење на мисијата на објектот, или како овој на вашите пријатели.
Тоа е една интересна фигура.
Препорачливо.
Дебелина : 2mm
Ширина : 20mm/25мм/30мм/40mm/50mm
Количина : 2 Метри
Боја : Беж
Ве молиме прочитајте го пред да го купите
ВАЖНО
а). Објектот ќе биде прогласен на ниска вредност да им помогне на купувачите се избегне увозни давачки. Во повеќето случаи, купувачите нема да се оданочува од страна на царината. Но, ве молам да се напомене дека купувачот е одговорен за било увозни давачки и локални даночни доколку постои каква било.
б). Ние работиме напорно и паметни да ги исполни вашите барања. Но, ако имате било каков проблем при примање на пратката, ве молиме контактирајте не преку порака или Трговија со Датот. Ние ќе се вратам на вас во 24 часа и да работат со вас, додека не се задоволни. Ве молиме НЕ се отвори спор пред да комуницира со нас.

За производот

боја:
20mm, 25мм, 30мм, 40mm, 50mm
Тип На Производ:
Webbing
Ширина:
20mm/25mm/30mm/40mm/50mm
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Облека
Број На Модел На:
1213
Материјал:
100% Памук
Функција:
Еко-Пријателски
Техника:
Ткаени
Дебелина:
2mm

Избор на клиент