Моден Накит Партија Bespmosp Шарм Срцето Големи Димензии Обрачот Обетки Едноставна Темперамент ОЛ Јамка Голем Круг Домот, Жените Гроздобер
Новак - 20 %

Моден Накит Партија Bespmosp Шарм Срцето Големи Димензии Обрачот Обетки Едноставна Темперамент ОЛ Јамка Голем Круг Домот, Жените

Достапно за нарачка
DEN 96.00
DEN 77.00
Достапност:

Моден Обетки 100% Сосема Нов И Висок квалитет на Неговите посебен дизајн ќе направи да изгледате оригинално. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Врвот сјај, блескави! Добро за случува партија или банкет Материјал : Aolly Големина : како во слика пакет, вклучувајќи : 1 Пар Обетки

За производот

Бренд Име:
Doreenfifi
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Срцето
Пол:
Жените
Број На Модел На:
1544
is_customized:
Yes
Earring Тип:
Обрачот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Романтични

Избор на клиент