XWL Нов Висок Квалитет 12M/многу 7cm Широк Завеса Чипка Додатоци Драпериите Tassel Работ Скриј Лента DIY Шиење Насловна Оркестарот Ткаенини
Новак - 25 %

XWL Нов Висок Квалитет 12M/многу 7cm Широк Завеса Чипка Додатоци Драпериите Tassel Работ Скриј Лента DIY Шиење Насловна Оркестарот

Достапно за нарачка
DEN 2682.24
DEN 2012.00
Достапност:


XWL Висок Квалитет 12 M/многу 7cm Широк Завеса Чипка Додатоци Драпериите Tassel Работ Скриј Лента DIY Шиење Дома Текстил Оркестарот Ткаенини
Опис
Материјал : Полиестер
Ширина : 7cm/2.75"
Просторот помеѓу две монистра : 4cm/1.57"
Боја : 8 Боја за да изберете
Пакет : 12 M/Многу
Употреба : Завеса,светилки и крпа декорација,домашен текстил оркестарот.
100% сосема нов и висок квалитет.
Висок квалитет и добра цена за вас.
Висока густина tassel,1 метар околу 27 гроздови на tassels.
Answer : ___________________________ Note :
1.Бојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.големината однесуваат на детален опис.
2.На производи се вештачки пакување,поединечни производи ќе имаат мала грешка,секој волумен arround 0.5 m грешка. Ви благодариме за разбирањето.
Детали шоу

За производот

Тип На Производ:
Чипка
Ширина:
About 7cm
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
YJ116125
Ткаенина Тип:
Mesh
Техника:
Плетенка
Материјал:
100% Полиестер
Употреба:
Дома Декор,завеса fringe,текстил,користи
боја:
7 Боја
Должина:
12M

Избор на клиент