Blice Синтетички Афроамериканец Боб Перика За Жените Краток Директно Перика Увезени Висока Температура Влакна Ombre Боја #T1B/613
Новак - 40 %

Blice Синтетички Афроамериканец Боб Перика За Жените Краток Директно Перика Увезени Висока Температура Влакна Ombre Боја T1B/613

Достапно за нарачка
DEN 1390.08
DEN 834.00
Достапност:


Објектот Детални Специфики :
Перика Бренд : Blice ®
Перика Стил : Боб
Перика Модел : Lida #6580
Губење На Материјал : Висок Квалитет На Увезени Високи-Температура Влакна
Губење На Квалитетот : Без Пролевање, Не Заплитане
Губење На Текстурата : Стрејт
Протегала Коса Должина : 12 Инчен (Заврши Должина)
Нето Тежина : 150g±10g/Парче
Објект По Пакет : 1 Парче/Многу
Може Да Се Пеглаат : Да
Може Да Се Бојадиса : Никој
Направени Метод : Машина Направени
Пакување :
Пакетот вклучува : 1 Парче x Перика + 1 x Бесплатен Подарок
Пакет Материјал : OPP Вреќа
1. Зошто бои на коса не изгледа токму онака како што сликите покажуваат или опис вели? Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Овие слики се направени во лице, за вашиот референца само. Поради некоја причина, големината и бојата се разликуваат од реалните на косата. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка. 2. Јас сум препродавач. Јас би сакал да купи повеќе на вашите производи. Што е трговија на големо цена? Ако сакате да се купи голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви даде најдобра цена. Ви благодарам многу! 3. Како да се направи вашиот перика повеќе природни? Додадете headband, шамија или било коса додатоци за да се создаде лично, само затоа што носи перика не значи дека треба да го носат истиот начин во секое време. Бидете креативни! 4. Кој материјал треба да изберам, синтетички или човечка коса? Денес е подобар квалитет синтетички перики се буквално непрепознатливи од човечка коса, освен за најмногу се практикува од очите. Синтетички перики се полесно да се грижи за и пониски цени. На monofilament влакна "коса" се користи за да се направи синтетички перики има "меморија", што значи ја одржува својата бран или навивам, текстура и јачина, кои бараат минимално одржување. Синтетички перики, сепак, не се наменети да ја прифати постојан бран или промена на бојата и може да бидат трајно оштетени од употреба на виткање песна, удар фенови или топла ролки.

За производот

боја:
T1B/613
Протегала должина:
12inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Бренд Име:
blice
Текстура:
Директно
Перики Должина:
Краток
капа големина:
Просечната Големина
густина:
130%
Може Да Се Permed:
Yes
Материјал Одделение:
Висока Температура Влакна
Перика Стил:
Краток Боб Перика
перика боја:
Ombre #T1B/613
перика модел:
Lida #6580

Избор на клиент