Розова и Злато Шарени Хартија Плочи Пиење Цевчиња Корист на Партијата Чаши Сјајот Злато Садови Оркестарот Дрвени Прибор за јадење Свадба Салфетки
Новак - 10 %

Розова и Злато Шарени Хартија Плочи Пиење Цевчиња Корист на Партијата Чаши Сјајот Злато Садови Оркестарот Дрвени Прибор за јадење

Достапно за нарачка
DEN 1243.20
DEN 1119.00
Достапност:


Розова и Злато Шарени Хартија Плочи Пиење Цевчиња Корист на Партијата Чаши Сјајот Злато Садови Оркестарот Дрвени Прибор за јадење Свадба Салфетки
Производот е информации
9inch розова шарени со златен раб хартија плочи(8pcs/pack);
7inch розова шарени со златен раб хартија плоча(8pcs/pack);
25*25*2cm розова шарени хартија плочи(20pcs/pack);
19.7*0.6 см фолија злато шарени хартија цевчиња(25pcs/pack);
9oz розова шарени хартиените чаши(12pcs/pack)
6.5 инчи дрвени вилушка(12pcs/pack);
6.5 инчи дрвена лажица(12pcs/pack);
6.5 инчи дрвен нож(12pcs/pack)
Овие лица хартија садови може да се користи во роденден, бар, божиќ партија, и сите видови на лица, настани и така натаму.Партијата прибор за на маса е многу популарна во семејството партии, бидејќи на biodegradable карактеристика.
Оваа цел вклучува :
8pcs(1pack) 9inch хартија плочи;
8pcs(1pack) 7inch хартија плочи;
20pcs (1pack) хартиените салфети;
12pcs(1pack) хартиените чаши;
25pcs(1pack) хартија цевчиња;
12pcs(1pack) дрвени вилушка;
12pcs(1pack) дрвена лажица;
12pcs(1pack) дрвен нож.
Вкупно 109pcs=8pack
Ако сакате повеќе партија производи, можете да кликнете на овој врзувањето :
Слика

За производот

Повод:
Партија,Ден на Мајката,Дипломирањето,Денот на Вљубените,Велигден,Свадба,ноќта на Вештерките,Божиќ,Големиот Настан,Полот Откриваат,Годишнина,Нова Година,Денот на Таткото,денот на Благодарноста,Роденден
Број На Модел На:
Хартија PlatePP001-018
Материјал:
Cowhide хартија
Расположливиот Садови Тип:
Расположливиот Садовите Се Поставува
Шема:
Шарени
is_customized:
Yes
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
Шема:
Шарени,Scallop Школка
Производи 1:
9inch хартија плочи(8pcs/pack)
Производи 2:
7inch хартија плочи(8pcs/pack)
Производи 3:
25*25*2cm хартија nakins(20pcs/pack)
производот 4:
9oz розова шарени хартиените чаши(12pcs/pack)
производ 5:
19.7*0.6 см хартија цевчиња(25pcs/pack)
Производот 6:
6.5 инчи дрвени utensil(12pcs/pack)

Избор на клиент