BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Geely GX2 Hatchback (2014-) 305mm,Авто Додатоци Стил
Новак - 14 %

BROSHOO Автомобил Задните Wiper Ножеви Назад ветробранското стакло Wiper Рака За Geely GX2 Hatchback (2014-) 305mm,Авто Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 331.20
DEN 285.00
Достапност:


Имаме сопствен wiper factorys може да обезбеди речиси сите модел на автомобил wiper ножеви.
Ние ќе љубезно им помогне да го избере најдобриот wiper за вас, кои се вклопуваат во вашиот автомобил.
Вие исто така може да се пријавите на нашата веб продавница за повеќе производи :
Ви благодарам многу
ВЕСТИ : Вести 1 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $20, ние автоматски ќе ви испрати подарок. Вести 2 : Ако се купуваат стоки од нашата продавница успешно повеќе од $300,ние испрати стоката ќе се користи експрес слободен. Вести 3 : Кога имаш цел ако не се имате било какви проблеми контактирајте со нас, ние ќе им даде совршено решение за вас. Вести 4 : спорот е не може да се реши проблеми,Ништо, само нас контакт и ние ќе имате совршено решение за вас. Вести 5 : Ако по приемот на стоката да се стави 5 ѕвезда повратни информации, ве молиме контактирајте со нас кога следниот пат шопинг, Ние ќе забава за вас.

За производот

Објектот Должина:
Single rear wiper, Single wiper arm, 1 Set
Име На Модел:
BR-JLH-12
Бренд Име:
BROSHOO
Објектот Висина:
0inch
Специјални Функции:
HD чисти
Објектот Тежина:
0kg
За Возило Брендови/Модел:
Geely
Објектот Ширина:
0cm
Година:
2017Year
Материјал Тип:
ABS+Гума
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Geely Модел:
BL
Geely Модел:
За GX2
Година:
2014-

Избор на клиент