4PCS/МНОГУ Premintehdw Цинк Круг Купот на Рициново Вртливата Castor Castors Четка Заврши Месинг

4PCS/МНОГУ Premintehdw Цинк Круг Купот на Рициново Вртливата Castor Castors Четка Заврши Месинг

Достапно за нарачка
DEN 1104.00
Достапност:


Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер",
Ние сме биле вклучени во cabinetry индустрија&hardwares дистрибуција за повеќе од 15 години
Добредојде на сите прашања од вас, и Ние ќе го чувам секоја шанса клиенти се даде.
Данок : Секој можен данок ќе биде на клиентите трошок, доколку нема посебни совети од клиентите,
ние ќе ви покаже подарок(ако мора да се спомене) и помала вредност

За производот

Тип:
Мебел Рициново
Број На Модел На:
Круг
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Premintehdw

Избор на клиент