Бесплатни DHL Мулти-големина на Отворите Врвот Застане Kraft Хартија Топлина Печат Торба Со Јасни Прозорец За Партија Храна Подарок Пакување Јастуци Pocke
Новак - 14 %

Бесплатни DHL Мулти-големина на Отворите Врвот Застане Kraft Хартија Топлина Печат Торба Со Јасни Прозорец За Партија Храна Подарок

Достапно за нарачка
DEN 3264.00
DEN 2807.00
Достапност:

Ви благодариме за вашата посета, , повеќе кутии за пакување, пакување кеси, Димензија : 10x22+4cm, 10x24+6c m, 10x26+6cm, 10x28+6cm , Употреба : Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување торба, колачиња пекарски торта чоколадна торба, уметности & занаети торба, партија свадба подарок торба. Материјал : Висок квалитет на kraft хартија+PE (прозорец) Може да се користи на топлина запечатување sealer да се печат торба Боја : Кафена
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

За производот

Подарок Кутија Големина:
10x22, 10x24, 10x26, 10x28
Повод:
Свети Патрик Ден на детето,Полот Откриваат,Роденден,ноќта на Вештерките,Партија,Големиот Настан,Куќа се Движи,Кинеската Нова Година,Свадба,Крштевка & Крштевањето,Денот на планетата Земја,Годишнина,Денот на Таткото,Назад На Училиште,Свадба & Ангажирање,денот на Благодарноста,Велигден,Божиќ
Шема:
Никој
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Отворете Врвот Застане Kraft Хартија
Број на Компјутери:
300pcs

Избор на клиент