5 Компјутери DIY Комплет IN4007 Полн Бран Rectifier Коло AC Да DC Напојување Конвертор
Новак - 28 %

5 Компјутери DIY Комплет IN4007 Полн Бран Rectifier Коло AC Да DC Напојување Конвертор

Достапно за нарачка
DEN 129.60
DEN 93.00
Достапност:

Спецификации : AC Да DC 1.Влезен Напон : AC 3-18 V 2.Максимална Излезна Струја : 1А 3.PCB Одбор Големина : 3x2.8cm/1.18x1.10inch Количина : 5 Компјутери/1 Сет Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина : 5 Компјутери/1 Сет x Rectifier Коло DIY Комплет

За производот

Напон:
AC 3-18V
Број На Модел На:
Rectifier Коло
Моќ Дисипација:
Други
Температурата На Работа:
Нормално
Бренд Име:
TCAM
Тип:
Логиката Идентичен
Состојба:
Нови
Примена:
Rectifier Коло
Пакет:
Rectifier Коло

Избор на клиент