U. S. Солидна 1/4 Црвено Latching Притисни Копче 3 Начин 2 Позиција Пневматски Механички залисток NPT Тема Алуминиум Легура

U. S. Солидна 1/4 Црвено Latching Притисни Копче 3 Начин 2 Позиција Пневматски Механички залисток NPT Тема Алуминиум Легура

Достапно за нарачка
DEN 618.72
Достапност:


Спецификации
Бренд САД Цврст САД Солидна Модел USS-PSV00038 Вентил Тип 3 Начин 2 Позиција Контрола Тип Прирачник Actuator Тип Црвено Latching Итни Печурки Стил Push Копчето Материјал Алуминиум Легура/Пластични Печат NBR Моќ Пневматски Порта Големина 1/4" Воздух Влезот/Излезот/Издувните 13 мм Оперативен Притисок Од 0 - 8 Бар Работна Температура Од 0 °C - 70 °C Работна Медиум Воздух/Гас Тежина 6. Доколку имате потреба, можете да контактирате со нас и тоа ќе ни биде големо задоволство да ви обезбеди висок квалитет на производи со разумна и атрактивна цена. Русија клиенти. Телото е направено од алуминиум легура, го копчето е пластика, и на печатот е направен од NBR.
О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи.
За Нас
Ние сме компанија со богато искуство во светската трговија. Ако купувате 2 парчиња или повеќе производи во еден ред, ве молиме НЕ плаќаат пред ние промена на цена за вас, предизвика Aliexpress систем може да miscalculate превозот цена,
Ви благодариме на соработката!
На USS - PSV00038 1/4" Црвено Latching Итни Печурки Стил Push Копчето Пневматски Контрола Механички Залисток е 3-Начин, 2-Позиција рака управувана прирачник контролирани од вентил се користи за контролирање на пилоти или дијафрагми на поголеми вентили, мали цилиндри, или на било каков притисок систем кој е алтернативно под притисок и исцрпеност. Стр закуп оставете го вашиот CPF или CNPJ број кога ставање на вашата нарачка. Црвен latching итни печурки стил push копчето actuates вентил отворена или затворена. Ве молиме бидете сигурни дека на корисниците име е вашето полно име и постои SRSP pick-up услугата станица во вашиот град пред ставање на ред. Тарифа или увоз на данок ќе се плаќа од страна на купувачи. според тежина и превозот метод ќе го одберете. Ве молиме потврдете го вашиот превозот адреса, кога се врши плаќање.Тарифа и прописите за даноци . Типични апликации се за компонента тестирање, хидро-пневматски системи, пневматски actuation, контрола на процесот, гас обновување, висок притисок во цилиндарот пополнување, propellant, гас inerting, азот генерација, висока чистота инструмент воздух, итн.
Пратката & Политика На Враќање
Испорака
Ние можеме да брод на нашиот објект со Fedex, ТНТ, DHL, EMS, итн.
Основана во 2009 година, ние сме посветени да служи на нашите клиенти со големи производи и одлична услуга, додека одржување на висок квалитет и ниски цени.
Внимание : Според најновите RU царинска политика, купувачот може да има потреба да се обезбеди пасош информации, линк на стоки и на Даночните ID при увоз. Купи со доверба. Го контролира протокот на воздух под притисок и може да се користи како нормално затворен или нормално отворена. Превозникот ќе текст купувачот кога стоката да пристигне во RU.
Политика На Враќање
(1) Можете да не контактирате преку порака, trademanager.
Да се биде САД Солидна производ; оваа воздушна контрола вентил нуди сигурност и долг живот и инсталација, одржување и контрола се направи едноставна. Бразил клиенти. Ако се судрите со плаќање проблем, пратете ни порака и ние ќе бидеме среќни да ви помогне.
Контактирајте со нас & Повратните информации
Ние негува секој повратни информации од нашите клиенти, ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете 5 ѕвезда повратни информации. Па ве молиме да бидете сигурни дека ќе се обезбеди важечки број на мобилен телефон кога наредил.
Ние, исто така, имаат богата производи повеќе од екранот во продавницата.

За производот

Тема Тип:
npt
Материјал:
Легура
моќност:
упатство
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Порт Големина:
1/4
Број На Модел На:
USS - PSV00038
Структура:
Контрола
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Бренд Име:
САД Цврсти
Медиуми:
Воздух
is_customized:
Yes

Избор на клиент