Шарм 12mm Чистење Црна Оникс Тркалезна Форма Лабава Монистра Одговара DIY Жените Прирачник Прибор делови хривнија ѓердан накит за подарок 15
Новак - 24 %

Шарм 12mm Чистење Црна Оникс Тркалезна Форма Лабава Монистра Одговара DIY Жените Прирачник Прибор делови хривнија ѓердан накит

Достапно за нарачка
DEN 397.44
DEN 302.00
Достапност:


Опис на производот

За производот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
73
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
J0231
Бренд Име:
WUBIANLU
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Мушка тип:
лабава монистра
Мушка должина:
15 инчи
Стил:
DIY накит дизајн
Продажба На Чекање:
1 share/2 share/5 споделување на
Мушка број:
1 акции x32 компјутери
мушка боја:
Црна
Мушка форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
12mm

Избор на клиент