StrongBeauty Перика Природни Слоевит Долга Права Коса Синтетички Влакна Кафеави/Црни перики за црни жени
Новак - 23 %

StrongBeauty Перика Природни Слоевит Долга Права Коса Синтетички Влакна Кафеави/Црни перики за црни жени

Достапно за нарачка
DEN 1128.96
DEN 869.00
Достапност:


Перика Природни Слоевит Долга Права Коса Синтетички Влакна Кафеави/Црни перики за црни жени
1. Се чувствува многу како човечки косата и скалпот, точно-на-животот во секој детал
2.удобно за секојдневно носење; Нема штета за вашата коса
3.Внатрешниот дизајн е прилагодлив, па вие сте во можност да се прилагоди на големината за идеално се вклопуваат;куките во внатрешноста на перика се целосно прилагодливи за да ги собере сите големини
4. Лесно да се мијат и се грижи
5.Состојба : Нова со ознаки
Перика Грижа Настава 1 - 6 Чекор
1. Измијте го во ладна или топла вода
2. Додадете цртичка на Шампонот и нежно измијте
3. Исплакнете throughly во ладна вода
4. Не четка кога влажни овозможи перика да капе сува
5. Четка перика во саканиот стил по тоа е целосно сува
Кадрици ќе се држат назад во позиција кога hairpiece е целосно сува
6.Чешел или четка со производи направени за синтетички
pls забелешка :
Можеби бојата е малку поинаква од слики, бидејќи на светлината ефект и многу други фактори, како различни компјутер итн

За производот

Протегала должина:
22inches
Предмети по Пакет:
1 Парче Само
Може Да Се Permed:
Yes
Чипка Перика Тип:
Никој Чипка Перики
Перики Должина:
Долго
Текстура:
Директно
густина:
130%
капа големина:
Просечната Големина
Материјал Одделение:
Kanekalon
Бренд Име:
StrongBeauty
Број На Модел На:
RM2862

Избор на клиент