Висококвалитетна Кожа Половина Прст Жени, Мажи, Деца, Карате, Бокс Ракавици 2 Бои Се Опционални
Новак - 33 %

Висококвалитетна Кожа Половина Прст Жени, Мажи, Деца, Карате, Бокс Ракавици 2 Бои Се Опционални

Достапно за нарачка
DEN 700.80
DEN 469.00
Достапност:


Висококвалитетна Кожа Половина Прст Жени, Мажи, Деца, Карате, Бокс Ракавици 2 Бои Се Опционални Карактеристики :
Направени од високо-квалитетен материјал, тие се издржливи за долгорочна употреба
Тие може да ви даде оптимални впечатлива заштита во обука и конкуренцијата
Тие се неопходни апарати за дневна обука
Тие се лесни за употреба и удобно да се носат за време на бокс натпревари
Овие ракавици се оптимални за grappling и впечатлива и во двата тренинг и натпревар Спецификации : Материјал : СТП Погоден : Возрасни/Деца Боја : Црвена/Сино
Големина : XL : за Возрасни (Голема Рака Мажи)
L : за Возрасни (Мажи)
М : за Возрасни (Жени)
S : за Деца
Пакетот вклучува :
1 Пар Боксерски Ракавици

За производот

НИ Големина:
S, M, L, XL
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
W8038
Материјал:
PU
Тежина:
226g (48-67 kg)
Применливи Луѓе:
Машки

Избор на клиент