RONGQING 60pcs/многу 23*12MM Едноставен Цртан филм Був Шарм Ѓердан Pendant Накит Занаети
Новак - 19 %

RONGQING 60pcs/многу 23*12MM Едноставен Цртан филм Був Шарм Ѓердан Pendant Накит Занаети

Достапно за нарачка
DEN 453.60
DEN 367.00
Достапност:

RONGQING 60pcs/многу 23*12 MM Ретро був Шарм рачно изработени Занаетчиски pendant одлуки одговара DIY за нараквица ѓердан
Обрнете Внимание На :
Совети :
Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигне
малку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразил
ќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифати
спорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

За производот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Шарм Тип:
Животни
Бренд Име:
RONGQING
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
XM-QM-A1859-100

Избор на клиент