JSM 100pcs/многу 8245 Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Куки Сребро Круг риболов справи со Крап Куките
Новак - 48 %

JSM 100pcs/многу 8245 Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Куки Сребро Круг риболов справи со Крап Куките

Достапно за нарачка
DEN 623.52
DEN 324.00
Достапност:


JSM 100pcs 8245 Висока Јаглероден Челик Крап Риболов Куки Сребро Тефлон Обложени Круг Крива месо тело Крап Апаратури Куки Големина 2 4 6 8
Бренд Име : JSM
Материјал : Висок Јаглероден Челик
Број На Модел : 8245
Големина : 2#, 4#, 6#, 8#
Боја : Сребрена
Се Користи За : Крап Апаратури
Количина : 100pcs
1. Купување заштита работи надвор, но пакет се уште е во транзит. Датум на испорака ќе биде продолжен од страна на 10~30 дена, доколку пакетот се уште не е доставена, ние ќе се вратат сите на вашите пари. 2. Нема следење на информации. Ве молиме следете го вашиот пакет на 17track веб-страница по пакет се испраќаат надвор. Ако се уште не постои следење на информации за 7 дена подоцна, ни остави порака за ПОБРЗО. 3. Погрешно производи или погрешно квантитет. Постои етикетата на пакувањето, ве молиме да ни го покаже слики од етикетата и производи, ако тоа е наша грешка, ние ќе испрати сте нов точен производи или делумно враќање на пари за вас. 4. Превозот. Сите пакети ќе биде предаден во рок од 3 дена по уплата е потврдена, на delivey време може да биде одложен поради одмор, лошите временски услови, царина или други услови, ви благодариме за вашето разбирање. 5. Повратни информации. Вашата сите пет ѕвезди позитивни повратни информации е прифатена, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни. Ви благодариме! 6. Спорот. Тоа има лоши ефекти на нашето продавница ако отворите некој спор, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе им обезбеди најдобри решенија за да ги задоволи вас.

За производот

Тип:
Бодликава Кука
Електрични или Не:
упатство
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Со Владетел или Не:
No
Обликот:
крапот риболов куките
Позиција:
Езеро
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
JSHANMEI
Број На Модел На:
8245
Кука Тип:
Еден Мамки За Риболов Куките
Кука Око:
Директно Месо Тело Кука Очи
риболов вид:
крапот риболов
Видови Риби:
Крапот
Користат За:
Крапот Апаратури
Пакет:
Висок Квалитет OPP Вреќа
Големина:
2#, 4#, 6#, 8#
боја:
Сребро.
Количина:
100pcs

Избор на клиент