Виткање Хексагонална Клуч Сет Хром Vanadium Челик 1.5/2/2.5/3/4/5/6/8мм Spanner Поправка на Рачни Алатки
Новак - 40 %

Виткање Хексагонална Клуч Сет Хром Vanadium Челик 1.5/2/2.5/3/4/5/6/8мм Spanner Поправка на Рачни Алатки

Достапно за нарачка
DEN 748.32
DEN 449.00
Достапност:

Карактеристики : Висок квалитет на хром vanadium челик фалсификување на Гумена површина третман повеќе удобен и лесен Големина : 1.5 mm 2mm 2,5 mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм

За производот

Тип:
клуч сет
Карактеристики:
Не се лизга,Експлозија-доказ,Мини,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Бренд Име:
EVANX
Број На Модел На:
GZ9929C
Материјал:
Хром vanadium челик
Глава тип:
Внатрешниот хексагонални
Стандард:
metric system
Спецификација:
1.5mm 2mm 2.5mm 3mm 4mm 5mm 6mm 8mm
Тежина:
260g
Пакет:
Блистер Пакување
кодот:
40GZ9929D
Големина:
120mm

Избор на клиент