7pcs Види Линк Смена Алатка Бенд Шлиц Рака Хривнија Pin Прилагодувач Поправка Алатки
Новак - 45 %

7pcs Види Линк Смена Алатка Бенд Шлиц Рака Хривнија Pin Прилагодувач Поправка Алатки

Достапно за нарачка
DEN 3839.52
DEN 2112.00
Достапност:

Види Линк Смена Алатка Бенд Шлиц Рака Хривнија Pin Прилагодувач Поправка Алатки
Карактеристики :
1-Трајни и висок квалитет
2-Удобен-лесен за употреба
3-Може да се постави во различни позиции за различни случаи големина
4-7 компјутери види алатка за полнење

За производот

Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции
боја:
Сина
Тип:
Алатки
Материјал:
пластични + Алуминиумски
Функција:
види линк смена
Објектот Дијаметар:
3cm
Објектот Должина:
4.8cm
Објектот Тежина:
37.5g
Објектот Ширина:
11.5cm
Објектот Висина:
2.2cm
Број На Модел На:
Алатка-001
Бренд Име:
G&D GLE&VDO

Избор на клиент