Лофт Индустриски Склад Дрво, Кората Pendant Светла Американската Држава Светилка Гроздобер Осветлување за Ресторан/Спална соба Дома Декорација
Новак - 24 %

Лофт Индустриски Склад Дрво, Кората Pendant Светла Американската Држава Светилка Гроздобер Осветлување за Ресторан/Спална соба

Достапно за нарачка
DEN 9599.04
DEN 7295.00
Достапност:

Лофт Индустриски Склад Дрво, Кората Pendant Светла Американската Држава Светилка Гроздобер Осветлување за Ресторан/Спална соба Дома Декорација Димензии : Дијаметар 33cm,Висина 25cm Должина на Кабелот : 100cm (Прилагодливи) Боја : Дабови Кора/Цреша Кората Материјал : рачно изработени Дрво, Кората База Тип : E27 извор на Светлина : LED сијалицата,Блескаво сијалица Напон : AC 90 V-240 V (може да се користи во сите земји) Пакет : 1 x Pendant Светлина (Сијалица Исклучени)

За производот

Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CQC,CE,EMC,CCC
Број На Модел На:
lampara colgante
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Абажур Боја:
Зелена,Бела,Сина,Црна,Црвена
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Материјал:
Бамбус & Дрвени
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тело Материјал:
Дрво,Алуминиум,ABS,ПВЦ,Пластика
Техника:
Кован
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Бренд Име:
GZMJ
Е Светилки Вклучени:
No
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Осветлување Област:
5-10square метри
Заврши:
Бранеа Никел
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Број на извори на светлина:
1
Тип На Објект:
Pendant Светла
Тело Материјал:
ABS,КОМПЈУТЕР,Кора од Дрво
сертификација:
CCC,EMC,ССА
Напон:
110V, 120V, 130V, 220V, 230V, 240V
боја:
Бела,Црна,Сребрена,Златна,Црвена
Функција:
Рачно изработени

Избор на клиент