Стоматолошки Лабораториски Техничар Материјал 1 Шише(1 КГ) Никел Хром База Керамички Легура за Керамички Коронки

Стоматолошки Лабораториски Техничар Материјал 1 Шише(1 КГ) Никел Хром База Керамички Легура за Керамички Коронки

Достапно за нарачка
DEN 8860.80
Достапност:


барел барел барел Предмет : Никел Хром Легура за Стоматолошки Керамички Коронки Хемиски состав : Ну : 62+/-2% , Cr : 23+/-2% , Mo : 10+/-1% Пакет се вклучуваат : 1 Шише(1 кг) Никел Хром Легура Добредојдовте да контактирате со Софија слободно ако има било какви прашања.. Добредојдовте да ја посетите нашата продавница : Забелешка : драг Мој клиент, ве молиме оставете ни го вашето целосно точен назив и адреса кога ставање ред , во случај на пакет бидат вратени. Ако пакетот бидат вратени бидејќи вие ме напушти погрешна адреса,ние не ја преземе должноста. Јас не обврзуваат на Царина, и јас не сум одговорен ако пакетот е блокиран на Царината, па ве молиме да ја проверите вашата Земја Политика ако стоката е дозволено да бидат увезени. При изборот на курирската служба DHL/Федекс, ние ќ проверете дали вашата адреса за е Оддалечена Област. Јас f тоа е, Оддалечена Област на Плаќање е потребно да се наплаќа. Понекогаш ние ќе го промени превозот начин и да го изберете најсоодветниот за транспорт метод за вас, но транспорт време е иста, и се уште има следење на информации онлајн. Ќе сакате да се разбере, ви благодариме!

За производот

Бренд Име:
tjiris
Тип:
Протеза Adhesives
Име на производ:
Никел Хром Легура
Тип:
Белење На Заби
Примена:
Стоматолошка лабораторија
Пакет:
1 кг/шише

Избор на клиент