Трговија на големо и мало 20pc Нови 7pin Керамички вакуум цевки штекер врвот монт вентил Fr 2A7 6A7 аудио засилувач DIY бесплатен превозот
Новак - 38 %

Трговија на големо и мало 20pc Нови 7pin Керамички вакуум цевки штекер врвот монт вентил Fr 2A7 6A7 аудио засилувач DIY бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 2728.32
DEN 1692.00
Достапност:


Керамички вакуум цевки приклучок за проекти или поправка. Топ монтирани. За точка до точка лемење. За 7pins Цевки 2 A7, 6 A7.. U7 B база за Монтажа на Шасија, отвор поголем од 1.218" Шраф за Монтирање Растојание околу 1.55" Дното монтажа Пакетот вклучува : 1x 20pcs Нови 7pin Керамички вакуум цевки штекер врвот монт вентил За 2 A7 6 A7
Ние стоиме зад секој производот што го продава. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или враќање на производ цена помала од S&H рок од 30 дена од денот на купувањето.
За било размена или враќање на средствата, ние треба оригиналната потврда или записник од купувањето во нашиот систем, и производот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, UPC бар-код, пакувањето и сите додатоци.
Ве молиме овозможи до 10 работни дена за враќа да бидат обработени.
Превозот и ракувањето со обвиненија не се враќа.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

За производот

Стандард:
Други
Бренд Име:
Cayyi
Заземјување:
Не-Заземјување
Места Број:
1
Заштита Од Преоптоварување:
No
Surge Protector:
No
WIFI:
No
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Број На Модел На:
20xC7-21
Номинална Напон:
110-250V
Номинална Струја:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Номинална моќност:
Никој
Број на USB Порти:
Никој
Еден USB Max Излез:
Никој
USB Вкупна Моќност:
Никој
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Господар Префрлате:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Тип:
цевка сокети
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Избор на клиент