Пастирски зелена со розова цветни печати лен свила ткаенини за облека природна свила tissu tecidos stoffen за шиење 13.5 mm SP4807
Новак - 45 %

Пастирски зелена со розова цветни печати лен свила ткаенини за облека природна свила tissu tecidos stoffen за шиење 13.5 mm SP4807

Достапно за нарачка
DEN 2179.20
DEN 1199.00
Достапност:

дворот дворот дворот дворот дворот дворот дворот двор
Тип : Пастирски цветни печати лен свила ткаенини за шиење Боја : Боја на слик покажа Материјал : 30%Silk70%Лен Ширина : 140cm±5%(55.1") Дебелина : 13.5 mm Гласат единица : Двор Употреба : Лето пролет фустан,кошула Забелешка : големината на ширина и должина ќе биде ±5% димензија варијација.Крај на боја може да се разликуваат од вашиот компјутерски екран.

За производот

Техника:
Ткаени
Ширина:
140cm
Стил:
Обична
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Велур Ткаенина Тип:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Nonwoven Техника:
No
Материјал:
70%Linen30%Свила
Плетени Тип:
No
Тип:
лен ткаенини

Избор на клиент