A000038260 A000036990Motherboard за Toshiba Salitelite A300D P300D DABD3AMB6D0

A000038260 A000036990Motherboard за Toshiba Salitelite A300D P300D DABD3AMB6D0

Достапно за нарачка
DEN 2970.72
Достапност:


Опис
Систем одбор (плоча) - За TOSHIBA Salitelite A300 D P300 D A000038260 A000036990 DABD3 AMB6 D0 Со AMD RX690 100% ТЕСТИРАНИ ДОБРА
Овој производ е реновирана, Оригиналниот систем одбор, и е 100% функционална. Ние нудиме 30-дневниот Гаранција за овој производ. Ве молиме кликнете на линкот подолу за лесно, без проблеми се врати процес.Матични плочи се дел број специфични; ве молиме бидете сигурни дека за да одговара на дел број на матичната плоча ќе се заменува со онаа на вашите се за купување.
Погледнете одбор идентификатор A000038260 ИЛИ A000036990 во мемориска локација прикажани на етикетата
Ве молиме внимателно да се однесуваат на слики, избегнување на погрешно купување.Оваа плоча е без графичката картичка на одборот , е за надворешни графичката картичка само.
Пакетот Вклучува : 1x 100% Оригинални Систем Одбор Целосно Тестирани / Поминале Дијагноза
Состојба : Обновена - 100% Работи 30-Ден Гаранција / Опционални Продолжена Гаранција (следете го линкот подолу)
Компатибилни Модели (не за сите модели наведени) :
ЗА TOSHIBA P300 D A300 D Лаптоп КОМПЈУТЕР
Превозот Превозот вклучува осигурување Пред да нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод. Предмети се испраќаат само по плаќањето е потврдено од страна на Зачувам.
Ние поддршка на пратката од страна на "HK пост""China post""ЕМС" "локација за подигнување на" "ПРОЗОРЦИ" ,
Ако ви треба помош во изборот на брз и сигурен испорака компанија, ве молиме контактирајте со нас директни и ние ќе се потрудиме да ви помогне.
Услови за продажба
30-Ден Гаранција Политика : Сите клиенти мора да кликнете на враќање линкот подолу пред испраќање на било кој објект назад за да ми се Врати превозот се платени од страна на купувачот, а не е надоместени По приемот на објектот и завршување на нашата инспекција, враќање на парите или замена ќе бидат обработени. Ако цел е да се најде неисправни, ние или може да се даде на целосна наплата ( со ИСКЛУЧОК на превозот и ракувањето со обвиненија), или замена без дополнителни трошоци. Доколку наредбата не е пронајден да се неисправни и ние признавање на правото на враќање на средствата, ние ќе рефундирање на 80% од набавната цена (20% restock такса). Нашата гаранција не се применува на производи кои биле злоупотребени, модифицирани, поправена, оштетени или злоупотребени од страна на секој Ние го задржува правото како крајни орган на тоа дали производите треба да бидат заменети или вратени Ние нема да бидат одговорни за каква било случајни, индиректни, последователни, или штети од каква било природа кои произлегуваат од продажба на производот на ВНИМАНИЕТО на : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации, па можеме да се обидеме и да ги реши сите прашања може да имате & ПРОДОЛЖЕНАТА ГАРАНЦИЈА се НУДАТ. Ве молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС за повеќе информации
Контактирате за Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или, пак, на оваа аукција, ве молиме ни e-mail Ние ќе одговориме на сите пораки во рок од 24 деловни часа или помалку (не се вклучени викенди или празници) За пост купување помош или информации, ве молиме e-mail

За производот

Бренд Име:
KEFU
Тип Socket:
чашката s1
Примена:
Лаптоп
Чипсет:
AMD
Пристаништа:
VGA,HDMI,IEEE1394,USB 2.0,Ethernet
Објектот Состојба:
Користи
Меморија Тип:
DDR2
Со ПРОЦЕСОРОТ:
No
Број На Модел На:
P300D
Чипсет Производител:
AMD
Максимална Ram Капацитет:
4 GB
Почетен Датум:
2006 година
Пакет:
Yes
Хард Диск Интерфејс:
SATA
FSB / ХТ:
800m
Тип на ПРОЦЕСОР:
AMD
Меморија канал:
Двојно
Состојба:
Одлични
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)
Форма Фактор:
лаптоп плоча

Избор на клиент