LIGHTAILING Led Светло за Полнење За Kwik-E-Mart Градење на Блок Модел Светло Сет Компатибилен Со 71016 И 16004
Новак - 35 %

LIGHTAILING Led Светло за Полнење За Kwik-E-Mart Градење на Блок Модел Светло Сет Компатибилен Со 71016 И 16004

Достапно за нарачка
DEN 3100.32
DEN 2015.00
Достапност:


LIGHTAILING Led Светло за Полнење За Kwik-E-Mart Градење на Блок Модел Светло Сет Компатибилен Со 71016 И 16004
Одделение : LIGHTAILING
Материјал : Пластика
Пластични Тип : ABS
Моќност : Помалку Од 5v
Настава : Детали PDF Датотека
Пластични Блок Облик : Авто-Заклучување Тули
Отворен Начин : Моќ Банка ,Батерија Кутија,USB Хаб
Пакет : Ново Во Оригинална Кутија
Пакетот Вклучува : Само Led Светло Сет
Ако Ви Треба PDF Настава Датотеката ,ве Молиме Контактирајте со Нас.
Важна Забелешка : Ова Е Led Осветлување Комплет Само. Сите Градежни Блокови Поставени Вклучени Во Сликите И Видеата Се Само За Осветлување Шоу, Не Се Вклучуваат На Градењето Модели На Собата.
1.О rder плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката .ако не можете да проверите веднаш по аукција во близина .Ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно, плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.
2.Како цел е откажана, плаќање ќе се врати во 3-7days по спорот заврши.
Ако сеуште не, ве Молиме проверете со " Онлајн Услуга за Клиентите ",Потоа можете да разговарате со Ali Express персонал.
3.Нашата продавница не прифати да ја плати преку Paypal.
1.Ние ќе испрати пакет рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдено.
2.Ако треба да се измени редоследот адреса и Телефон,ве Молиме контактирајте со нас во рок од 12 часа.
3.Ако не сте добиле вашата нарачка по 45 дена,ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
4.Заради парцела е на пат или следење проблем ,ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе го реши вашиот проблем, додека за затворање!
Почитувани купувачот,ви Благодариме за купувањето и доаѓа повторно!
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот, и се надевам дека ќе има добар шопинг расположение во нашата продавница
1.Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди
2.Кога имате било каков проблем со цел , ве Молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот и да ја напушти неутрален или негативен фидбек .
3.Ако споделување на нашиот производ купување покаже и производ линк на вашиот СНС или Facebook , Ние исто така ќе ви даде попуст или подарок за вашата следна цел .

За производот

Бренд Име:
LIGHTAILING
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS
Пластични Блок Форма:
Авто-Заклучување Тули
Возраст Опсег:
> 3 години
Предупредување:
Бренд Нови
Број На Модел На:
LLK41
Пол:
Унисекс
Тип:
Блокови
Важна Забелешка :
Само LED Светло во Собата ,Не Вклучуваат Градење на Модел
Настава:
Детали PDF Настава Датотека
Пакет:
Ново во Оригинална Кутија
Пакетот Вклучува:
led светло сет
Отворен начин:
Моќ банка ,Батерија Кутија,USB Хаб
моќност:
Помалку од 5v

Избор на клиент