Dvacaman Година Мода Геометриски Луксузни Изјава Монистра Кристал Бисер Кристал Макси Гроздобер Ѓердан Earring Накит Сетови 8641
Новак - 35 %

Dvacaman Година Мода Геометриски Луксузни Изјава Монистра Кристал Бисер Кристал Макси Гроздобер Ѓердан Earring Накит Сетови

Достапно за нарачка
DEN 844.80
DEN 549.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Dvacaman
Метали Тип:
Цинк Легура
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки
Стил:
Класичен
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Повод:
Партија
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
ѓердан и обетки
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
8641
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Necklce Тип:
Necklce Тип
Ѓердан Функција:
Подарок/Партија/Украс Колиер
Ѓердан Колокација:
Телото Костим Jewlery
ѓердан стил:
Етничките Шарм Jewerly
Ѓердан Стил 1:
Долго Ретро Гроздобер Joias
Ѓердан Стил 2:
Меур Лигавче Изјава Colar
Ѓердан Стил 3:
Симпатична Партија Се Облекуваат Накит
Ѓердан Стил 4:
Џемпер Фустани, Додатоци
Ѓердан Стил 5:
Steampunk Joias За Најдобар Пријател
is_customized:
Yes

Избор на клиент