За BMW X6 E71 2008-2011 Х5 2008-2013 3 бои 3D Стил, Предната Решетка Трим Ленти motorsport Скара Покрие Декорација Налепници
Новак - 34 %

За BMW X6 E71 2008-2011 Х5 2008-2013 3 бои 3D Стил, Предната Решетка Трим Ленти motorsport Скара Покрие Декорација Налепници

Достапно за нарачка
DEN 568.32
DEN 375.00
Достапност:

Добро за надворешни Решетката Трим декорација цел
5. Ако пратката е да се врати назад кон нас се должи на купувачот одбивање да се плати над такси, ние НЕ би ја парцела до купувачот заврши оние такси и да ги плати СИТЕ врати и повторно да ја прати цена.
Ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне на нашите купувачи да се минимизира ризикот од плаќање на даноци.
1) Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Високо квалитетна ABS налепници
3.Тоа е лесно да се инсталира.Тоа е многу важно за нас. Ние ќе наплата или да го замени. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. Купувачот не може да ја откаже нарачката или барање за враќање на средствата врз основа на горенаведената причина.
Данок На Увоз
Ние НЕ сме одговорни за БИЛО увоз доход, обичај такса или царинските задоцнување. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезди повратни информации.
3) Мал пакет во 2.
Вратете го во рок од 30 дена по приемот
Враќање во рок од 1 година од датумот на купување може да се поправи.
(2) Секоја штета предизвикана од несоодветна амбалажа кога купувачите се врати на објект за нас.
Сите се враќа мора да биде потврден од страна на нашите по службата, ние не сме одговорни за какви и да се врати пакет без претходна најава. Како нашето искуство, 90% да се постигне до купувачот, без да плаќаат никакви даноци, како што се наведува објектот како примерок или подарок, но сеуште се најде цената е пониска од стандардната дури и вие сте избрани да се плати царински!
Се врати и Гаранција
Сите предмети се нови директно од фабриката.
- Пратката ќе се организира во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску ,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 ден.
Гаранцијата ќе биде voided како на :
(1) Штетата предизвикана од : Непотребно носат & солза, нечистотија, злоупотреби, несоодветна инсталација или операција, занемарување, несреќа. Инаку ќе добиете
производ кој не може да работи правилно. Така
кога ќе го купите овој објект, ве молиме внимателно да се провери годината на производство, автомобили модел и
број на вашето возило скара ленти, потоа да се избере вистинскиот избор.
За оние кои не се враќа неисправен, ќе има административна такса да се применуваат. Ние ќе го испрати назад во нашите трошоци.Ако било загуби и спорови предизвикана од вас да се купи
погрешен производ, ние не сме одговорни за тоа.
За BMW X6 E71 E72 2008-2011 Х5 2008-2013 3 бои 3 D Стил, Предната Решетка Трим Ленти motorsport Скара Покрие Декорација Налепници
Карактеристики :
1.
"Тоа е САМО одговара за BMW X6 E71 E72 2008-2011 ( 7 Grilles една страна) !! САМО Одговара за БМВ Х5 2008-2013 (7 Grilles една страна).Производот бренд е Muchkey.Пакетот вклучува само 3 бои налепница, не ги вклучуваат автомобил и другите
Пакет Се Вклучени :
1 Сет ( 3pcs)
Answer : ___________________________ Note :
За Стариот X5 X6 : САМО Одговара за БМВ Х5 2008-2013 (7 Grilles една страна).
Ние нудиме ЕДНА Година Фабриката Гаранција (додатоци не се вклучени).0 килограми обично се испраќаат од страна на Кина пост / HK пост / Сингапур Пост како наведени или се договорени од страна на клиентите. Ако објектот е оштетен,оштетен и не можат да се користат и,ве молиме контактирајте со нас одеднаш, тогаш ние ќе рефундирање на вашите плаќање или испраќање на нови една за вас, ако ви се допаѓа.

За производот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
54131
Налепница Сместување:
глава
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
MyHung
категорија:
ABS

Избор на клиент