Walfos Нови Трајни цвет Силикон Shisha Наргиле Сад Силикон Главата за shisha Јаглен Црево молец совети Наргиле сад додатоци
Новак - 15 %

Walfos Нови Трајни цвет Силикон Shisha Наргиле Сад Силикон Главата за shisha Јаглен Црево молец совети Наргиле сад додатоци

Достапно за нарачка
DEN 300.96
DEN 256.00
Достапност:

Забелешка!!! Многу продавачи на aliexpress користат лажни материјал за да копирате WALFOS производи неодамна. ние се тужи нив сега. Лажни материјал се токсични и штетни за нашето здравје,не може да се допре храна директно.
Оригиналниот WALFOS етикета Сите WALFOS производи ќе h ave Оригинални WALFOS етикетата на пакувањето.Ако не го најдете во пакување, производот е лажна!!! Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас, ако најдете лажни WALFOS производ на aliexpress.
Храна Одделение
Сите на Оригиналната WALFOS Бренд производи се направени од Храна Одделение , нема мирис , високо квалитетни материјали, а не евтини гума или TPR материјал.
Причината зошто ние го користиме овој високо квалитетен материјал? Бидејќи тоа е безбедно за poeple за употреба и добар за вашето здравје. Се надеваме на вашето семејство љубов и уживајте во WALFOS висок квалитет на производот.
WALFOS бренд Храна Одделение, Одобрени Тест Извештај од страна на SGS Компанија (светски инспекција компанија) Некои добавувачи немаат SGS извештај или користење лажен извештај Walfos е ВИСТИНСКА храна одделение тест извештај од страна на SGS Тоа е многу безбедно да се користи walfos производи за вашето семејство!
Брза испорака!!! Ние го избере најбрзиот превозот начин и имаат за Следење Бр. да се следат до вашата цел. Можете да примате стока побрзо од другите продавници.
Дијаметар : 7 см ( силиконски одговара на различни големина млазници)
Наргиле Сад Висина : 9 см
Материјал
WALFOS Наргиле Сад се направени од храна одделение BPA free силиконски материјал, кој е безбедно да се користи.
Температура
Топлина отпорни на Температура до +446 F ( +230c)
Нераскинлива
Тие не ќе се скрши кога падна на подот
Ве молиме видете подолу коментари од нашите клиенти.
Origninal квалитетот на добра добра цена!!!!!!!! Навистина убаво! Добар квалитет! Уште подобро е на цена!! Брза испорака!!
48520 добри коментари за WALFOS производи од купувачите
Ние само го продаде 100% РЕАЛНО WALFOS бренд добар квалитет на производот.
Види Подолу информации од купувачите
Зошто да изберете Walfos : 1.Гаранција За Квалитет!
100% храна одделение platinum силиконски материјал.
Можете да ја врати стоката доколку има какви било проблеми со квалитетот, и ние ќе ви вратат парите.
2.Брза испорака и добри пакување за пратката.
Ние го избере брза испорака услугата и осигурете се дека парцела во добра ситуација за вас.
3.По продажба на услуги. Професионален човек за решавање на сите прашања. 4.Добредојдовте Dropship и Дистрибуција WALFOS бренд производи се продаваат во целиот свет. Ве молиме да се Чувствуваат Слободни да не Контактирате Преку WALFOS Официјалната E-mail Директно.
WALFOS продавница
WALFOS бренд производи се продаваат во целиот свет.
Добредојдовте Dropship и Дистрибуција
Ве молиме Контактирајте со нас Преку WALFOS Официјалната E-mail Директно


За производот

боја:
Црна, Сина, зелена, Црвена
Обликот:
Директно Тип
Број На Модел На:
Hw-256
Материјал:
Силикони
сертификација:
SGS, ФДУ,LFGB, Rohs
Температура:
-40F на +446F (-40c на +230c)
Материјал:
BPA free 100% Храна Одделение Силиконски
Предност:
Отпорност на топлина флексибилни
боја:
red blue green виолетова
Наргиле Јаглен Носителот Материјал:
Силикони

Избор на клиент