Прекрасна Цртан Филм Градот На Сообраќајот На Патот Автомобили Мултифункционален Игра Душеци Nonskid Индексирање Килим Тепих Ќебе Деца Момчиња Играчки Складирање То
Новак - 24 %

Прекрасна Цртан Филм Градот На Сообраќајот На Патот Автомобили Мултифункционален Игра Душеци Nonskid Индексирање Килим Тепих

Достапно за нарачка
DEN 1679.52
DEN 1276.00
Достапност:


Производство опис :
Име : Прекрасна Цртан Филм Градот На Сообраќајот На Патот Автомобили Мултифункционален Игра Душеци
Димензии : Дијаметар 150cm
Боја : Проверете picyures
Пакет вклучувајќи : 1pc игра душеци
Топло потсетување :
> Како снимањето светлина , агол и боја прикажува , физички и фотографии можеби и некои разлики ! Вид преовладува .
> За рачно мерење причина, таму ќе биде малку разлика меѓу реалниот производ и слика.
Производство Покаже :
Димензии : Дијаметар 150cm (прирачник за мерење, можеби постојат 2-5cm грешка. Ви благодариме за разбирањето!)
ве молиме имајте во предвид : задната страна на мат има многу стилови, како на последните две фотографии покажуваат ја има на другите стилови, ние не покажуваат сите). и ние ќе го организира пратката од страна на случаен избор. се надеваме на вашето разбирање, ви благодариме!

За производот

Големина:
Diameter 150cm
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека,Образовни,Спортски
Возраст Опсег:
> 3 години,> 14 години,> 8 години,> 6 години,13-24 Месеци,0-12 Месеци,< 3 години
Бренд Име:
Peki Играчки
Број На Модел На:
IN-18
Димензии:
Дијаметар 150cm
Дебелина:
0.5 cm
Тип:
Целата
Предупредување:
да се чува далеку од оган
Материјал:
Памук
Со Решетката за Игра ќебе или Не:
No

Избор на клиент