За Jeep Compass 2017 2018 Магла Пред Светлина Светилка Покрие Трим Хром Abs Скратува Гарнитури 2 парчиња
Новак - 10 %

За Jeep Compass 2017 2018 Магла Пред Светлина Светилка Покрие Трим Хром Abs Скратува Гарнитури 2 парчиња

Достапно за нарачка
DEN 959.52
DEN 864.00
Достапност:


За Jeep Compass 2017 2018 Магла Пред Светлина Светилка Покрие Трим Хром Abs Скратува Гарнитури 2 парчиња Објект Спецификација Бренд : TOMEFON Fitment : За Jeep Compass Втората Генерација 2017 2018 Состојба : 100% Сосема Нов Неискористени (Квалитет селектирани befor превозот надвор) Материјал : Висок Квалитет Тројно Хром Позлатен ABS Пластика Пакет : 2 парчиња/set Лесно инсталирање. Со 3 M двојно двострано автомобилската лента на задната страна на објектот. Водоотпорен , Никогаш нема да Избледи и ' Рѓа. Инструкции за инсталација Чекор 1 Исчистите површината која објектот е да се применат, го осигурале сува и слободен од сите масло, greasa и восок. Чекор 2 се Утврди точната локација на објектот. Чекор 3 Отстранете заштитен слој од лепило, усогласување внимателно и потоа притиснете цврсто за да се обезбеди соодветна лепливоста. Чекор 4 не се движат на објектот или перење на вашиот автомобил во рок од 24 часа по инсталацијата. Известување Клиенти на Русија ве молиме оставете ги вашите име и презиме со 3 англиски зборови. Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay. Ако не, да не информирате. Било прашање за производот ве молиме c ontact со нас . Имаат убав ден за сите корисници ! : )


За производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Должина:
20cm
Автомобил модел:
За Jeep Compass 2017 2018
Објектот Дијаметар:
1cm
Модел Година:
За Jeep Compass 2017 2018
Бренд Име:
TOMEFON
Објектот Ширина:
15cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
0.45kg
Име На Модел:
815781
Специјални Функции:
Заштита и Декорација
Објектот Висина:
5cm
Материјал:
ABS
Тип На Објект:
Хром Стил
Тип На Единица:
Сет
Тежина На Пакет:
0.45kg
Пакет Големина:
35cm x 15cm x 5cm (13.78in x 5.91in x 1.97in)

Избор на клиент