Нови ЧИПКА Свадба Јакна/Bolero Свадба се Облекуваат Додаток Акции Бело/боја на слонова коска

Нови ЧИПКА Свадба Јакна/Bolero Свадба се Облекуваат Додаток Акции Бело/боја на слонова коска

Достапно за нарачка
DEN 912.00
Достапност:

Опис Големина Биста Половината рамо до Рамо Armhole S 82 66 38 38 M 87 71 39 40 L 92 76 40 42 XL 97 81 41 44 XXL 102 86 42 46 XXXL 107 91 45 49
Плаќање прифаќаме само Зачувам .
Од безбедносни причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам.
Превозот Сите Ние свадба Додатоци ќе бидат испратени надвор од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или e Packet во рок од 24 часа откако вашата исплата е расчисти на Зачувам . Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.
Прибл. време на испорака
Сад 8-15 дена
Австралија, Велика Британија 15-25 работни дена
Канада, Франција, Германија, Шпанија 15-30 дена
Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 20-35 работни дена
Нормално не повеќе од 30 работни дена
Ако не ја добиете вашата предмети во разумен временски рок, ве молиме контактирајте ме, јас ќе ви помогне да се решат проблемите.
И ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме изберете ЕМС или DHL или ТНТ или UPS или Fed Ex.
Тоа трае околу 4-15 работни дена за пакетот патува од нашите капацитети до вашата дестинација, точно превозот времето е врз основа на превозот на компанијата (UPS-от, DHL, EMS, TNT, Fed Ex, итн) стандард и превозот методот со кој сте го одбрале.
Забрзана Испорака
Оваа превозот метод е најбрз на располагање. Времето на испорака се меѓу 4-6 работни дена за сите главни дестинации. Превозот цена варира од различни предмети.
Стандард На Превозот
Стандард на превозот трае малку подолго од забрзана испорака но, чини помалку. Времето на испорака се меѓу 7-10 работни дена за сите главни дестинации.
Меѓународните Купувачи ,Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање или за купување.
За Нас имаме професионален тим. Ние се креации кои се концентрира на секој производ. Ние ви обезбеди модни производи и најдобри услуги! Ако можете да ни обезбеди некои добри сугестии кои ќе се многу благодарни! Ние ќе посовршен се стремат колку што е можно! Ако имате некои прашања ве молиме да ни кажете, Ние може да ви помогне да ги реши што е можно побрзо! На нашиот e-mail во секое време целина-heartedly се обезбеди за вас! Ние со нетрпение очекуваме да вашата учествува!
Контактирајте со Нас, Ние се стремиме да заработи 100% совршен "Пет Ѕвезди" резултати од вас. Star-резултати се многу важни за нас. Ако нешто тргне наопаку, пред да замине било повратни информации и Детални Продавачот Рејтингот (НСД), ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе се обидеме што е во моја моќ за да го поправам во рок од

За производот

боја:
Бела, Боја На Слонова Коска
Големина:
S, M, L, XXL
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Број На Модел На:
2016NEW-031
Материјал:
Најлон,Spandex
Техника:
Appliqued
Бренд Име:
Исток Улица
Стил:
Јакна
Земја/Регион на Производство:
Кина
Материјал:
Чипка

Избор на клиент