Флип Случај за fundas iPhone 7 Плус 8 Плус Случај за coque iPhone 8 Плус Случај + Карта Сопствениците iphon3 Неколку стан ле telefonski
Новак - 20 %

Флип Случај за fundas iPhone 7 Плус 8 Плус Случај за coque iPhone 8 Плус Случај + Карта Сопствениците iphon3 Неколку стан ле

Достапно за нарачка
DEN 311.04
DEN 249.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
Флип Случај за fundas i Phone 7 Плус 8 Плус Случај за coque i Phone 8 Плус Случај + Картичка Носители

За производот

Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 7 Плус,iPhone 8 Плус
Големина:
for ifon aphon aksesuar ajax ifone iohone estojo telephone aiphon apho
Функција:
Потпирачот,Со Картичка Џеб,Нечистотија-отпорен на
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
за iphoe iPhone преносни csse ipone aiphon став celular Apple ifon
Мало Пакет:
No
дизајн:
Егзотични,Животински,Геометриски,Симпатична,Бизнис,Ткаеше,Апстракт,Цитати & Пораки
Бренд Име:
mksup
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Примена:
за ifone Apple Видиме hoesje ihone ihpone bollmann) телефон Caso ifone ipone
Обликот:
за iphon iphoe Заштита на телефон ihpone iphoe funda Caso ipone Apple
осветлување:
за Apple aphon Caso csse ihone iohone capinha casa aifon iphine
Пакет:
за Apple iphone 7 Плус appl e balr aiphon Сива capa telefonen
Тип:
за iphoe iPhone преносни csse ipone aiphon став celular Apple ifon
Материјал:
СТП Кожа
Функција:
2 X Кредитна Картичка Носители; Стојат Функција
Функција:
Заштита на Вашиот Телефон од Гребење, Нечистотија
испорака датум :
1 да 2 Работен Ден
Пакет:
OPP Вреќа Само
одговараат за модел 1:
за iphone 8 плус 5.5 инчен
одговараат за модел 2:
за coque iPhone 8 Плус Случај
Одговараат за Моделот 3:
за fundas iPhone 8 Плус Случај

Избор на клиент