BoYuTe 10Pcs Бронза Сребро Злато Позлатен Круг 15MM Рамна Подлога Cabochon Cufflinks База Поставување Diy Накит Материјали за Правење
Новак - 10 %

BoYuTe 10Pcs Бронза Сребро Злато Позлатен Круг 15MM Рамна Подлога Cabochon Cufflinks База Поставување Diy Накит Материјали за

Достапно за нарачка
DEN 153.12
DEN 138.00
Достапност:


Точка ИМЕ : Bo Yu Te 10 Pcs Бронза Сребро Злато Позлатен Круг 15 MM Рамна Подлога Cabochon Cufflinks База Поставување Diy Накит Материјали за Правење БРЕНД : BOYUTE Материјал : Чиста Месинг Квалитет : Олово и Никел Слободни

За производот

Големина:
15MM Base
Тип На Објект:
накит наоди
Бренд Име:
BOYUTE
Објектот Должина:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Тежина:
3.5g
Материјал:
Метал
Производ Карактеристики:
15MM база
Метали Тип:
Бакар
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Висина:
0inch
Број На Модел На:
cl5004
Накит Наоди Тип:
cufflinks база
Основната големина:
15mm
is_customized:
Yes
Објектот:
cufflinks база
боја:
3 различни позлата боја

Избор на клиент