DHL Бесплатен Превозот 12pcs/многу КОЧАН 10W Dimmable led вградна светилка led вдлабнати светлина Ефикасна топлина мијалник ,со dimmable powersupply
Новак - 10 %

DHL Бесплатен Превозот 12pcs/многу КОЧАН 10W Dimmable led вградна светилка led вдлабнати светлина Ефикасна топлина мијалник ,со

Достапно за нарачка
DEN 6336.00
DEN 5702.00
Достапност:


Бесплатен Превозот Висока Моќност КОЧАН 10 W LED Одредување на светлината Led Таванот светлина Гаранција 2 години
Спецификации :
1.Работна температура : -15c~65c
2.Светла боја : Топло бела /бела/Ладно Бела
3.Температура на бојата : 2800-3500 K/4500-5000 K/5500-7000 K
4.Потрошувачка на енергија : 10 W
5.Текст : AC85~265 V / 50/60 Hz
6.Лумен : 90~100 LM/W
7.Големина : D85x H45mm Намали големина : 65-70mm
8.Емитирачки агол : 12 0 Degree
9.Сертификати : CE, и Ro HS

За производот

Емитуваат Боја:
Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
10W NonDimmable, 10W Dimmable
сертификација:
CE,ССА,RoHS
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Боја На Каросеријата:
Повеќе
Извор На Енергија:
AC
Бренд Име:
ROSTSTAR
Е dimmable:
Yes
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Моќ Толеранција:
1%
Материјал:
Алуминиум
Гаранција:
3Years
Број На Модел На:
Супституциона терапија
Извор На Светлина:
КОЧАН
Тип На Објект:
Downlights
База Тип:
Оптоварување

Избор на клиент