Радост недела Голем кур крстот бод за полнење, среќа рачно изработени везана мебел ткаенина за шиење везови декоративни подароци
Новак - 38 %

Радост недела Голем кур крстот бод за полнење, среќа рачно изработени везана мебел ткаенина за шиење везови декоративни подароци

Достапно за нарачка
DEN 921.60
DEN 571.00
Достапност:


Извезена крпа големина : 11 CT 42x91cm 14 CT 33x72cm

За производот

Крстот Бод Ткаенина КТ број:
14CT unprinted, 14CT Печатени, 11CT unprinted, 11CT Печатени
Бренд Име:
Радост Недела
Материјал:
100% Памук
Тип:
Пакет
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните
Надворешното Пакување:
PVC кеса
11CT:
42x91
14CT:
33x71
Број На Модел На:
D200

Избор на клиент